Site Overlay

Rekonstrukce na míru

Provádíme rekonstrukce bytů, domů i jiných staveb. Vyřídíme za Vás potřebná povolení a pomůžeme Vám s výběrem vhodných materiálů a doplňků.

Zřízení nových otvorů

V nosných i nenosných stěnách, vždy podle návrhu a výpočtů statika.

Nivelace podlah a podlahy

Nivelace podlah od běžných materiálů až po rychlé nivelační hmoty, kdy je možné již druhý den pokládat dřevěné podlahy. Pomůžeme Vám s výběrem podlahových krytin – lité podlahy, dřevo, laminát, vinyl, korek, PVC, koberec. Stávající dřevěné podlahy renovujeme.

Příprava terénu na projekt

Domovní instalace

Provádíme instalace rozvodů vody a kanalizace, rozvodů plynu, elektro a datových rozvodů, vzduchotechniky a klimatizace až po kompletní dokončení a vybavení objektu veškerým technickým zařízením budov – topení, chlazení, měření a regulace, sanita, kuchyně, instalace řídících systémů technických zařízení a automatizace domácností.

Sádrokarton

Kromě běžných prvků jako jsou příčky a podhledy, provádíme i speciální konstrukce specifických tvarů na přání investora.

Obklady a dlažby

Vypracujeme spárořezy. Pokládáme od mozaiky po velkoformátovou dlažbu. Rohy obkladů můžeme provést s vloženými lištami do obkladu či kamenickými rohy.

Malování a finalizace rekonstrukce

Zateplení fasád

Provádíme zateplení fasád rodinných i bytových domů. Jsme zapsání v seznamu zhotovitelů Státního fondu životního prostředí – Zelená úsporám. Vlastníme fasádní rámové lešení a navrhneme vám materiál vhodný pro váš dům. Pomůžeme vám s barevným návrhem fasády a se zachováním rázu původní stavby.

Omítky

Kromě standardních štuků a vápenocementových jádrových omítek provádíme také sádrové stěrky z přírodní sádry,  nebo speciální cementové hladké stěrky do vlhkých prostor.

Zaujali Vás naše služby?