Site Overlay

o společnosti

Stavební Firma Říčany

ATM Stavební

Potřebujete-li naše specializované služby, stačí nás kdykoliv kontaktovat skrz náš kontaktní formulář a my Vám obratem odpovíme.

Cenovou nabídku Vám připravíme bezplatně a neplynou vám z ní žádné závazky. V případě, že ještě nemáte projekt umíme Vám připravit i orientační odhad. Pokud již máte projekt vypracovaný, stačí poslat dokumentaci stavby mailem, případně doručit projekt na nacenění osobně a my Vám stavbu řádně naceníme

MODERNÍ STAVEBNÍ SPOLEČNOST 

Hlavním motivačním prvkem založení společnosti bylo začít stavebně obchodní činnost, která půjde cestou osobní odpovědnosti vůči svým zákazníkům a stane se spolehlivou a významnou firmou ve svém oboru. Jsme rodinná stavební firma, která vznikla v roce 2007. Ve svých počátcích jsme se specializovali na malé rekonstrukce. Postupem času jsme získávali stále lepší renomé a dostávali se tak do povědomí široké veřejnosti. Poctivou a kvalitní prací našich zaměstnanců jsme získali pevné postavení na stavebním trhu východního Slovenska. Klademe důraz na otevřený přístup k zákazníkovi, na kvalitu, ekonomičnost realizovaných prací a aktivní přístup k inovacím. Naši zaměstnanci se pravidelně účastní odborných školení a osvojují si znalosti pro práci s novými stavebními technologiemi a materiály.

Kompletní realizace STAVEBNÍCH PRACÍ 

Naše firma patří k rozvinutým stavebním firmám, které mají pevné zázemí a skvělý tým dlouholetých vysoce kvalifikovaných a zkušených zaměstnanců. Toto považujeme za pilíř úspěšné realizace komplexních služeb od samotné přípravy až po zrealizování stavby. Dlouholetá praxe naších zaměstnanců tak hovoří o kvalitě našich služeb. Prošli jsme si za ta léta jednoduššími projekty, ale i takovými, se kterými jsme se museli potrápit víc. Skromně se však domníváme, že jsme to všechno zvládli na jedničku a naši klienti byly a jsou vždy nadmíru spokojeni. O tom svědčí i počet referencí, které jsme za ta léta získali.

Jsme proto připraveni plnit všechny požadavky a specifikace i těch nejnáročnějších klientů. Kromě toho dokážeme velmi pružně reagovat, a následně zrealizovat jakékoliv nečekané podněty ze strany našich zákazníků. Roky praxe a nadčasové smýšlení z naší společnosti dělá ideálního partnera pro zrealizování moderních staveb.. Hlavním programem naší společnosti je stavební činnost, v jejímž rámci zabezpečujeme kompletní dodávku staveb – přípravu, realizaci, koordinaci výstavby, odborný technicky dozor a inženýrskou činnost, tak také bourací práce, rekonstrukce a modernizace rodinných a bytových budov. Do portfolia našich služeb patří i výstavba nebytových budov.